Temel İlkeleri anadolu yakasında gezilecek yerler

Aspendos, amfitiyatrosuyla meşhur bir antik site. Antalya'nın 49 km. batısında yer kırmızııyor. M.S. 2. yy'da Romalılar aracılığıyla inşa edilen tiyatro 15 bin nefer kapasitesi ile en elleme korunmuş külüstür yapılardan.

Boşlukç trafiğine kapalı olan bu caddenin biricik geçici taşıma aracı, geçtiğimiz sene hizmete giren Nostaljik Moda Tramvayı’dır.

Nişanların arasındaki vadilerde zamanla oluşan ve kenar yana sıralanan göller Yedigöller olarak anılıyor. Tabiat araştırıcıları kucakin ideal bir mekan.

Bir de 1933’ten beri Osmanlı mutfağına katışıksız tatlarıyla ihtimam veren Kanış Lokantası vardır ki ünü dünyaya yayılmış bir lezzet mekânıdır.

Kahvaltı ile İstanbul'un en dobra yeri Derbent birleşti mi, tadından yenmez. İşte Anadolu yakasında denize nazır kahvaltı noktaları. Paylaş

İster Boğazın cepheı başlangıcında mahvetmek, zevküsefa yahut gösteriş yatla seyahat yahut masaj tadı lüzum Veli’bile Akdeniz’de veyayurt haricinde dinlence lüzum son teknoloji bir ürün! yakala.co’da bu tarz şeylerin hepsine çok sürpriz fiyatlarla sahipolabilirsin…

Adalar yöreı hem ruhunuzu dinlendirebileceğiniz hem de balık tutmanın en dörtköşe halini evetşayabileceğiniz noktalardır. Adalar yöreında tutacağınız balıklar beyninde hiç macerasız olamayan vatoz, köpek balığı üzere seçenekler bulunduğunu da ekleyeyim.

Kızıltoprak’tan kafalayıp Bostancı’evet derece dümdüz uzanan ana yol, ayrı ayrı zamanlarda şampiyonluk karnavalı, Cumhuriyet Sevinçı kabil kutlamalara da dar sahipliği yapmaktadır.

Anadolu yakası da en az Avrupa yakası derece ziyaretçilerini kendisine hayran bırakacak güzellikler çitndırıyor.

İster Imikın huzurı başlangıcında tüketmek, eğlence veya fazla yatla seyahat yahut masaj keyfi gerek Iye’bile Akdeniz’bile veyayurt haricinde dinlenme icap son uygulayım bilimi bir ürün! yakala.co’da bunların hepsine çok sürpriz fiyatlarla sahipolabilirsin…

şüphesiz bu dinginliğe kavuşabilmek midein su seviyor yürütmek ve sabırlı sürdürmek öncelikli Bu linki tıklayın kaide… Kovalarınızı, katlanır sandalyenizi, kayıt ve dâhileceğinizi yerınıza tuzakıp kurulacaksınız. Ihtimal saatlerce… İstanbul’da her yeri AVM’ler sarmış olsa da boş zamanlarını bu havasız alanlarda harcamak istemeyen bâtınin ‘’İstanbul’da nerede balık tutulur’’ rehberi hazırladım.

İster Boğazın cenahı başlangıcında lokma, düğün veya şatafat yatla yolculuk veya masaj keyfi ister Ege’bile Akdeniz’bile veyayurt haricinde dinlence gerek son teknoloji bir ürün! yakala.co’da bunların hepsine çok şaşırtı fiyatlarla sahipolabilirsin…

Binanın müstamel bir bileğirmen olduğunu muahharen öğrendi. Değirmen taşlarını bulması ise top tesadüf başüstüne. Kılıç’ın 9 ayda hizmete haristığı sabık bileğirmenin adı da Ding Bileğirmen Evi evet.

Argıt’ın Karadeniz’e açılan noktasında belde alan Beykoz ise Boğaz yakasında taze balık delmek isteyenler derunin akla yatkın bir seçenektir. Pencere zanaatını yakından teşhismak ve camla çallıkışmak isteyenlere berrak olan bir konuşma merkezi konumundaki Içki Ocağı da gene Beykoz’da bulunmaktadır. Pencere Ocağı, Riva Deresi’nin sahilsında yerleşmiş yerleşkeüyle, evcil ve yabancı pencere sanat erilarını ağırladığı etkinlikleri ve eğitimleriyle, konuklarına yalabık bir deneyim sunmaktadır.

Yeniden Kuzguncuk’ta, ‘Kahvaltının mutlulukla bir ilgisi olmalı’ mottosunu kullanan ve hakkını da veren Pita Kafe uz bir tercih. Mahallede, denizin tam üzerindeki Beltur çalışmaletmesi olan Paşalimanı Kafe’nin bulutsuz büfe kahvaltısı da denenebilir.

Ayrıca su kıransı süresince Bostancı’evet denli devam fail yürüyüş ve bisiklet yolları, yemyeşil parklar, halka bariz tenis, sepet topu ve uçan top sahaları da nefes buyurmak ve spor ifa etmek isteyen İstanbulluların tercih ettiği yerler arasındadır.

11 Geçenek 2004'bile ziyarete açılan müze İstanbulluların eğer olmazsa olmazları ortada. Konuşma ufkunuzun vürutmesine ulamada bulunacak bu müzede resimden heykele, enstalasyondan videoya uzanan farklı disiplinlerden binatlara konut sahipliği mimariyor.

Kalamış denildiğinde ilk akla mevrut mavi bayraklı Kalamış Marinası, uluslararası standartlarda iş vermekte ve boat-show fuarlarına soy sahipliği yapmaktadır. Marinada Divan Pub ve Murphy’s Dance Amerikan bar kabilinden zevk mekânları da dünya almaktadır.

Kuzguncuk ve Kuleli Askeri Lisesi önüne denli nefis manzaralar sunuyor insana… Şehrin kalabalığından da hayli uzakta. Balıklar elan çok vapur iskelelerinin yanlarını sevdiklerinden bu çizgi boyunca tüm iskele kenarlarında da balık tutabilirsiniz. Balık sevdalıları İstanbul’da şehirli bir köy kalmayı becerebilen semtlerden Kuguncuk’u öneriyorum.

#pitakuzguncuk 'un mübarek kahvaltısından kocaman bir günaydın. Hepimize dobra Pazarlar #ezinepeyniri #izmirtulum #karskaşarı #zahter #zeytinyağı #datçabalı #mandakaymağı #kahvaltı #bahtiyarlık #çay #yemek #simit #poğheveslia #instafood #instagood #kuzguncuk #istanbul #pazarkahvaltısı #yummy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *