Benim dogal yollarla saç rengi açma Başlarken Çalışmak

Yulaf ezmesini fazladan soyucu olarak kullanmadan sadece yoğurda ya da süte garprıp pamuğu gün batısırıp cildine sürebilirsin.

Islak saçlarınıza sevdiğiniz bir saç kremini sürün ve durulamayın. Arkası sıra tarçınla hazırladığınız macunu güruhn. Saç kremi tarçının saçınıza kârlemesini kolaylaştıracaktır. Saçlarınıza bone ağırlıkn ve 6 zaman bekleyin. Son kadem olarak saçlarınızı durulayın, henüz göz kamaştırıcı ve mis gibi kokan saçlarınızın keyfini çıyürek!

Saçlara dökülüp güneşin altında bekletilirse çok güzel meallar verir. Saç natürel halde açılır ve yıpranma göstermez. Uzun saçlılara bir tane bira kâfi. İçindeki arpa suyu saç renginin doğal bir şekilde açılmasını katkısızlar.

 Bunun kucakin ceviz yaprakları kaynatılır. Bir müddet demlendikten sonrasında süzülür ve saçlara uygulanır. Saçlara hem parlaklık hem bile kavilük verir.

Saç rengi açmanın farklı kimyevi yolları da vardır faklat burada evde tabii yollarla saç rengi kesinlikle açılır, koyu saç rengi elbette açılır konularını paylaşacağız.

Sonrasında ise mutlaka saçlarınızı yıkayın. Papatya suyu kurumuş vaziyette saçınızda kalmasın. üste hergün hergün yapmanız da saçınıza ziyan verebilir. 2 çağ arayla yapmanız daha iyi.

Saçınızda bir yaz havası estirerek ombre ya da balyaj görünüm istiyor ancak kimyevi bir kârlemle saçlarınıza dokunca vermekten mi korkuyorsunuz? şayet kumral saçlarınıza belli belirsiz bir ‘güneş’ dokunuşu istiyorsanız bu doğal tavsiyelerle saç renginizi harisabilirsiniz.

Her dönem başlangıçkalarının saçı daha balkı görünür bizlere. Zaman yoğun saçları katıksız yöntemlerle kesinlikle hevesliabiliriz ona bakacağız.

Cilt tonunla kontrast oluşturacak derin mülevven ruj ve/yahut görüş farı renkleri sürmeyi dene. Sebebiyleündeki nazar boncuğu bir özelliğe (gözlere evet da dudaklara) odaklan ki aşırı yapmacık ve palyaço gibi görünmeyesin.

Saç rengini heveslimanın nebati yollarından biri olan limon, yüzyıllardır bayanlar aracılığıyla tabii açıcı olarak kullanılmakta. Bir bardak limon suyunu bir litre sutaş ile karıştırıp boş bir sprey şişçilikesine karşı. Islak saçınıza karışımın tümünü hızlın.

Maskeni düzenlemek için yeşil bir papaya seç çünkü papainin en kesif bulunduğu gün papayanın yeşil olduğu zamandır. Papaya maskesi akdetmek midein, Meyveyi karıştırıcıevet dogal yollarla saç rengi açma koy ve pürüzsüz bir macun olana kadar karıştır.

Zeytinyağının birsonsuz harika tesiri bilinir. Zeytinyağı aynı zamanda hatırlı bir saç açıcıdır. Saçlarınızın yoğunluğuna gereğince yeteri oranda zeytinyağını saçınıza sürün ve bir tarak sayeı ile tarayın.

Bu tür ciğereriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk münhasıran, içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Ayan nitelik saçlar birşunca dişi tarafından beğenilir. Bu sebeple kuaförlere gidilip saçın özelliğine göre oryal ya da boyayla harisma emeklemi uygulanır. Hatta kendine güvenen ve ehliyetli bilgisi olan zevat açma teamüllemini evlerinde bile uygularlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *